lolan yapı facebook lolan yapı twitter lolan yapı google plus lolan yapı youtube
Yeni web sitemiz için lütfen tıklayınız

DUYURULAR

Lolan Yapı Farkı İle Epoksi Kaplama

Lolan yapı Epoksi terrazzo kaplama epoksi terrazzo yapirmak terrazzo kaplama yapimi terrazzo yapanlar terrazzo kaplama Epoksi Kaplama Lolan Yapı Farkı İle Epoksi Kaplama  epoksi terrazzo yapirmak terrazzo kaplama yapimi terrazzo yapanlar terrazzo kaplama

Lolan yapı Epoksi terrazzo kaplama epoksi terrazzo yapirmak terrazzo kaplama yapimi terrazzo yapanlar terrazzo kaplama

Epoksi Kaplama

Su bazlı epoksi zemin kaplama su bazlı epoksi zemin kaplama her türlü beton nemli yüzeye uygulanabilir su bazlı epoksi zemin kaplama yeni dökülmüş betonların prislenmesini beklemeden nemli olarak uygulanabilir su bazlı epoksi zemin kaplama hafif trafikler için uygundur yüzeyde kolay temizlenebilir etkili bir koruyucu kaplamadır. Aambarlarda, garajlarda, gıda ve ilaç fabrikalarında ve benzeri tüm sanayilerde kullanılır.

Su bazlı olan malzeme kimyasal dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik bir çözüm sağlar. Su bazlı epoksi zemin çevre dostudur alev almaz tüm iç beton sızdırmazlık uygulamaları için epoksi bazlı zemin kaplamadır.

Su bazlı epoksi kaplama suda indigenebilir formülde su bazlı epoksi fiziksel özellikleri gösteren

ve iki bileşenşi amin kürlenen epoksi kaplamadır. Toz ve tortu oluşumu beton nemli yüzeylerde uygulanabilen su bazlı epoksi zemin kaplama iki bileşenli epoksi teknolohisine dayanrak bu soruna bir premium kaitede çevre dostu olarak geliştirilmiştir su bazlı epoksi beton tabakaya mükemmel yapışma sağlar betonu pekiştirir tüm betona nüfus eder aynı zamanda epoksi kaplama yüzey kaplamasu ve kimyasal maddelere son derece dirençlidir asitlere karşı mükemmel direnç sağlar solventler yağlar ve benzeri alkalietkisi üstün kombinasyon sağlar aşınma çizilmelere direnci yüksektir. En önemlisi epoksi kaplama formülasyonunda yukarıda belirtilen performans özelliklerini tübitak tarafından test edilmiş onaylanmış sertifikalandırılmıştır. Fiziksel dayanıklılık ve yüksek direnç özellikleri su bazlı epoksi de görebilirsiniz. Suzdırmazlık uygulamaları izolasyon sağlar solvent içermediğinden yanma riski yoktur.

Teknik Özellikleri:

  • Üstün tokluk
  • Mükemmel Esneklik
  • Üstün su ve kimyasal direnç
  • asitler, solventler, yağlar ve benzine Mükemmel direnç sağlar darbe, aşınma ve çizilme direncine Üstün koruma sağlar
  • istenilen renklerde imal edilebilir özel renklerde yapılabilir.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

Spor Ekipmanları