lolan yapı facebook lolan yapı twitter lolan yapı google plus lolan yapı youtube
Yeni web sitemiz için lütfen tıklayınız

Hizmetlerimiz

ENDÜSTRİYEL ZEMİN UYGULAMALARI


Endüstriyel zemin uygulaması bilindiği gibi endüstriyel alanlara hitap elmektedir.
Diğer adıyla şap olarak bilinen uygulama fabrikalar,petrol istasyonları,açık ve kapalı otoparklar,antrepo , depo, dükkan,işyeri,kaldırım,yürüyüş yolları,sahil şeridi vb. Alanlarla kullanılmaktadır…
Devamı için tıklayın

TERRAZZO


Terrazzo 16. Yüzyılda, İtalya’nın Venedik şehrinde bulunduğu tahmin edilen tarihin belki de en eski çevreci zemin kaplama ürünüdür. İtalyan yapı ustaları, yaptıkları inşaatlarda dökülen granit, mermer ve taş parçalarını kullanmak için bir çözüm arayışı içindeydiler.
Devamı için tıklayın

YERİNDE DÖKME DESENLİ MOZAİK


Yerinde dökme mozaik iç ve dış alanlarda yer kaplaması olarak kullanılabildiği gibi tezgah, masa tablası, merdiven basamakları, park ve bahçe mobilyalarında da uygulanabilir. Bileşenleri doğal ürünlerden oluşur. Düz ve desenli olarak kullanılabilir. Renk ve desende sonsuz sayıda seçeneğe uygundur. Renklerini ve içindeki agregasını düzenleyerek zeminler bir sanat eserine dönüştürülebilir.
Devamı için tıklayın

YÜZEY SERTLEŞTİRİCİLİ (HELİKOPTER) UYGULAMASI


Doğal Mineral Agregalı Yüzey sertleştirici malzeme beton dökümünü ve perdahı müteakip, yüzey nemini kaybetmeden homojen olarak yüzeye serpilecektir. Yüzey sertleştirici malzeme m2’ye ortalama 4,5-5 kg sarfedilecek şekilde uygulanacaktır.
Devamı için tıklayın.

DEKORATİF ZEMİN UYGULAMALARI


Son yillarda farkli tarz arayislarinda olan mimarlar tarafindan evlerde de siklikla tercih edilen epoksi zemin kaplamasi, degisen dekorasyon anlayisi ile bire bir örtüsmektedir.
Devamı için tıklayın.

EPOKSİ


Epoksi, yapıların çevresel etkilere karşı dayanıklı hale getirilmesi her zaman yapı sektörünün en önemli tartışma ve araştırma konularından biri olmuştur. Epoksi yüzey kaplamaları, her türlü kara ve deniz yapısında, doğanın (rüzgar, fırtına, dalga, ısıl değişimler, donma-çözünme, kirlenme, kimyasal etkiler, vs.) ve sanayinin (mekanik, fiziksel ve kimyasal) en kötü koşullarına karşı yapı yüzeylerini (iç ve dış) estetik malzemelerle kaplayarak korumak için geliştirilen teknolojik yapı malzemesi grubudur. Bunların yanı sıra, üstün yapışma özelliği, mekanik ve fiziksel dayanımlarından dolayı değişik yapıdaki inşaat malzemelerini birbirine yapıştırmak ve tutturmak için de kullanılan epoksi malzemeler bulunmaktadır.
Devamı için tıklayın

SELF LEVELLING


Çok düzgün zemin isteyen kaplama malzemeleri için self levelling şap kullanmak bir zorunluluktur. Çünkü; helikopterle düzeltilmiş şaplarda bile şapın kendi içinde milimetre mertebesinde de olsa, dalgalanmalar ortaya çıkmaktadır.
Devamı için tıklayın

BASKI BETON


BASKIBETON(Baskı Beton / Baskılı Beton) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir.
En önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır.Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer tabii taşların tüm doğal görünümünü veren PRESSBETON; seçenek özgürlüğü, mukavemet değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.
Devamı için tıklayın

DERZ KESİM VE DERZ DOLGU


Yapılan yüzey çalışmasından sonra saha’nın metrajına uygun ölçülerde işaretlenip çizilmesi.
Devamı için tıklayın

İZOLASYON SİSTEMLERİ UYGULAMALARI


Yazılıyor…

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

Spor Ekipmanları