lolan yapı facebook lolan yapı twitter lolan yapı google plus lolan yapı youtube
Yeni web sitemiz için lütfen tıklayınız

DUYURULAR

Epoksi Kaplama Epoksi Döşeme

Antistatik Epoksi Kaplama

Epoksi Anti-Statik kaplama temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Kolay temizlenir, orta oranda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı vardır. Anti-statik kaplamada statik elektriğin bakır baralar ile mevcut ortamdan uzaklaştırılması odaklanılmıştır. Epoksi Anti-Statik kaplama, yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplamalar ile zeminler seri, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan yaklaşık 24 saat sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Tam olarak  mekanik ve kimyasal dayanım için 7 gün beklenerek ağır yüke maruz bırakılmamalıdır.

Coating Epoksi Kaplama

Epoksi Coating kaplama temizlenmesi kolay ve toz barındırmayan bir zemin kaplamasıdır. Kolay temizlenir az miktarda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı vardır. Epoksi Coating kaplama, yeni beton zeminlerde veya az aşınmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz veya pürüzlü bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplamalar ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir.

Epoksi Granit Zemin Kaplama

Tipik Sonuçlar Basınç Mukavemeti 650 kg / cm² Gerilmede mukavemeti 250 kg / cm² Betona aderans(yapışma) 40-50 kg / cm² Elastikiyet modülü 55000 kg / cm² Yoğunluk 1.8 gr/cm³ Aşınma (Böhme) 0,02 mm 2,5 -4 mm kalınlığında. İlaç fabrikaları,hastaneler gibi hijyenik ortamlar için üretilmiştir.Her türlü sanayi tesisinde temizlenmesi kolay,toz tutmayan zemin gereken alanlar için çok uzun vadeli zemin kaplama sistemidir.

Epoksi Terrazzo Zemin Kaplama

Hijyenik ve kesintisiz olan Epoksi ve Poliüretan Sistemler, zeminlerde, kolay temizlenebiliyor, kaymıyor, dekoratif, yaya ve lastik tekerlekli araç trafiğine dayanıklı yüzeyler oluşturuyor.Terrazo Sistemleri içerisinde,kuvartz ,mermer, cam ,granit veya diğer uygun agrega bulunan karışımın, özel çimento ya da epoksi bağlayıcı ile hazırlanarak uygulanması. Terrazo Sistemler, sınırsız renk ve dekorasyon özgürlüğüyle mimari yaratıcılık konusunda istenilen dizayn gücüne sahip. Terrazo sistemler, her türlü yüzeye uygulanabilen, çok yüksek fiziksel ve kimyasal mukavemetlere sahip. Uzun ömre sahip terrazo kaplamalar, kolay bakımı ve estetik görünümleri ile en ekonomik seçim.Terrazo sistemler, oteller, alışveriş merkezleri, süpermarketler, havaalanları, fuar ve sergi salonları, eğitim kurumları, restorantlar, konut ve sosyal tesisler ve benzeri tüm alanlarda kullanılıyor. Epoksi ve Poliüretan Sistemler, coating, multilayer, self leveling, mortar, epoksi terrazo, penetron, CCW-esnek poliüretan zemin kaplaması olmak üzere zeminde duyulan ihtiyaca yönelik olarak seçiliyor.

 Epoksi kaplama için bizi arayın! 

Telefon: 0216 988 60 22
Fax: 0216 587 30 20
Email: info@lolanyapi.com
Yılmaz Kaçmaz: 0532 201 39 23
Musa Yağlıpınar: 0536 546 52 50

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

Spor Ekipmanları