lolan yapı facebook lolan yapı twitter lolan yapı google plus lolan yapı youtube
Yeni web sitemiz için lütfen tıklayınız

DUYURULAR

Beton parlatma nedir? Beton parlatma nasıl yapılır?

Beton parlatma (Beton Silim),  özel yüzey parlatma makineleri ve elmas bıçakları ile kirli görünümlü beton yüzeyleri sırayla kazıma, honlama ve parlatma adımlarıyla aşındırılıp granit parlaklığına ulaştırılması işlemidir. Beton parlatma  işlemi kesinlikle bir yüzey kaplama şekli değildir. Zemine çevreye zararlı hiçbir kimyasal madde uygulanmaz.

Bu yüzden tamamen çevre dostu, çok uzun ömürlü ve ekonomik zeminler elde edilebilir. Beton parlatma işlemi geleceğin zemin teknolojisi olarak gösterilmektedir.

Arzu edilen parlaklığa göre 8-9 kademe silim yapılarak özel beton sertleştirici kimyasalıyla normalin 10 katı sertliğe ulaştırılarak betonun dayanıklılığı ileri derecede arttırılmaktadır.

Özellikle Amerika ve Avrupa’da yeni yapılan alışveriş merkezleri ve otellerde dekoratif parlak beton zeminler tercih edilmektedir. Beton yüzeyleri istenildiği gibi renklendirilebildiği hatta betonun içine renkli cam parçaları, midye kabukları ve renkli dere taşları atılarak ışıl ışıl parlayan mükemmel dekoratif zeminler oluşturulabilir. Bu tip dekoratif beton zeminler, alternatiflerine oranla çok uzun kullanım ömrü, dayanımının çok daha fazla olması, çevreye dost olmaları, yatırım ve bakım maliyetlerinin ucuz olması gibi sebeplerden ötürü hemen hemen çoğu yeni projelerde tercih edilmektedir.

Lolan Yapı Beton Silim de, uzman teknik ekibi ve son teknoloji makina parkuru ile her türlü beton zemin çeşitlerine yerinde müdahale ederek mevcut yüzeyleri fabrikadan çıkmış haline tekrar kavuşturmaktadır.

Endüstriyel alanda çokca kullanılan beton silimi ihtiyacınız için doğru bir seçimdir. Uygulanması konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz, kullanıcıların değişik ihtiyaçlarını göz önüne alarak sizlere en doğru yüzey çözümlerini sunmaktadır.Zemin silimleme işlemi uygulaması kolay ve hızlıdır. Kullanım alanlarıdason derece geniştir. Koşulların ağır olduğu endüstriyel alanlardan kimyasal madde fabrikalarına kadar tüm alanlarda en uygun ve en düşük maliyetli zemin çözümüdür.

beton parlatma silim beton silim lolan yapi 5 beton parlatma Beton parlatma nedir? Beton parlatma nasıl yapılır? beton parlatma silim beton silim lolan yapi 5

Beton parlatma Lolan Yapı

beton parlatma beton silim lolan yapi 2 beton parlatma Beton parlatma nedir? Beton parlatma nasıl yapılır? beton parlatma beton silim lolan yapi 2

Beton parlatma Lolan Yapı

Beton Silim Lolan Yapı beton parlatma Beton parlatma nedir? Beton parlatma nasıl yapılır? beton parlatma beton silim lolan yapi

Beton Silim Lolan Yapı

Beton Silim Lolan Yapı beton parlatma Beton parlatma nedir? Beton parlatma nasıl yapılır? beton parlatma beton silim lolan yapi 3

Beton Silim Lolan Yapı

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

Spor Ekipmanları